Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VALENTÝNSKÁ AKCE
Celkem 1500 Kč
Ušetříte 890 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 2500 Kč!

Akce platí od 6. 2. 2019 - 31. 3. 2019


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Harmonizace vody


Harmonizace vody

Revitalizační Karafy TC energy design & NaturesDesign


Karafy jsou výsledkem harmonického spojení vody, hudby a skla

Ve specifickém tvaru karaf se voda a další tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chut a biologickou hodnotu.

Jedinečnost designu karaf TC spočívá v nezaměnitelném tvaru, který vzniknul převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle.

Tvary sklenic a karaf NaturesDesign&TC energy design vznikly jako hudební kompozice, přičemž výsledný zvuk byl transformován do tvarů za pomoci matematických vzorců.

Harmonický účinek produktů NaturesDesign&TC na vodu potvrdil velký počet spokojených zákazníků, kteří je používají více než 12 let. Vitalizující a stabilizující účinky na lidský organismus dokazují také laboratorní testy.


Účinky karaf a skleněných produktů TC

Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím.

3 minuty pobytu vody v karafách TC jsou dostatečné k revitalizaci a oživení oslabené vody z vodovodu.

Výsledky testů pocházejí z laboratoří EF Brown, CH-3628 Uttigen ve Švýcarsku.

Krystaly vody jsou fotografovány s využitím metody, kterou vyvinul pan Masaru Emoto.

Krystaly vody, fotografovány s využitím metody, kterou vyvinul pan Masaru Emoto


Na kvalitě vody záleží

Voda, kterou pijeme a používáme, je upravována ve vodárnách a přichází k nám často dlouhou cestou skrze vodovodní potrubí. Dlouhé putování vody nádržemi, filtry, potrubím a ventily ji zbavuje přirozené vitality. Revitalizační karafy vodu reaktivují a přivádějí "zpět k životu". Voda z vodovodu se tak vrací do stavu v jakém se vyskytuje v přirozené přírodě.


Voda a vědomý pitný režim

Voda je základním zdrojem života a hraje klíčovou úlohu pro naše zdraví a spokojený život. Voda je také tím nejvzácnějším v našem těle. Pravidelný vědomý pitný režim a dostatečné množství vody udržuje tělo a mysl v dobrém stavu a předchází tak mnohým zdravotním problémům plynoucím z dehydratace. Proto vyhledáváme vodu s dobrou vnitřní strukturou a chutí. Voda je hlavním zdrojem energie a je jí třeba pít dříve než dostaneme žízeň. Je tedy potřeba pít po celý den. Upravte svůj vědomý pitný režim s revitalizačními karafami.

Jedinečnost designu karaf TC spočívá v nezaměnitelném tvaru, který vzniknul převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle.

Jemné linie se vzájemně doplňují podobně jako tóny hudby v akordu. Design skleněných nádob by l zpočátku komponován prostřednictvím klavíru a vzniklé tóny převáděny na tvary na základě matematických vzorců. Za použití poznatků legendárních stavitelů katedrál a pyramid tak vznikají působivé tvary, které zvyšují biologickou vitální sílu vody i svého okolí a stabilizují ji.

Vliv tvarů a forem na okolí je znám po celá tisíciletí. A také voda reaguje velmi citlivě na tvar v níž se nachází. Výrobky TC jsou určené především ke zvýšení přirozené biologické hodnoty pitné vody a prostředí speciálními tvary ve spojení s vodou.

TC energy design působí v současné době po celém světě. Stále více lidí využívá vitalizujícíh nápojů a produktů od TC energy design pro svoji pohodu a zlepšení vědomého pitného režimu.


Princip revitalizace vody a tekutin v karafách NaturesDesign & TC energy design

Karafy TC mění strukturu vody a každé tekutiny obsahující vodu. Ve specifickém tvaru karaf TC se voda a tekutiny vitalizují, energetizují a harmonizují. Tekutina v karafě začne vibrovat a vlny navzájem harmonicky rezonují, zesílí a vytvoří nové silové pole. Zvýší se tak vitální a biologická hodnota vody. Vytvoří se rezonanční obrazce, které zvýší kvalitu vody a slučitelnost vody s dalšími tekutinami. Toto rezonanční pole vzniká v karafě, ale silně ovlivňuje také její okolí a naplní místnost jemnohmotnými vlnami harmonické rezonance příznivými pro lidský organismus, rostliny a vše živé.


Mám dotaz


Zvuk, hudba, tvar a voda

Zvuk a hudba je na počátku všeho života. Zvuk hlasu matky vytváří v embryonální fázy intenzívní vibrace a přenáší je přes plodovou vodu do vyvíjejícího se plodu. Pocit bezpečí v životě tak koresponduje s příjemnými zvuky jako vzpomínkou na vznik a vývoj lidské bytosti. Vibrace zvuku stále více pronikají do struktury vibrací buněk a rytmickými sekvencemi stimulují naš tělo.

Výrobky TC energy design jsou navrhnuté na základě poznání o silách přírodních tvarů. Mají sílu tvaru, která tvoří život.

Karafy mají kaskádovitý design se 6 částmi, přičemž objem každé části odpovídá prvním 6 číslům univerzální Fibonacciho posloupnosti čísel. Navazuje tak na univerzální geometrii přítomnou všude v přírodě. Revitalizovaná voda vykazuje 6 - strannou krystalickou strukturu, která signalizuje její zvýšenou míru energie a životní síly.

Následující příklady fotografií zmrazených krystalů dokumentují silný energetický efekt karaf TC na vodu a různé tekutiny. Fotografie vlevo zobrazují krystaly vody před pobytem v karafě, snímek vpravo je krystal vody po jedné hodině pobytu v karafě. Fotografie vznikly v laboratořích E.F.Brauna - Uttigen ve Švýcarsku.


Výroba

K výrobě produktů TC energydesign je využito tradiční sklářské umělecké řemeslo. Všechny karafy jsou ručně foukané a výsledný tvar se získává úpravou v připravených dřevěných formách.

Tato individuální výroba dělá z každé jednotlivé karafy jedinečné umělecké dílo.

Symbol Květu života je na dně karafy vypálen při teplotách přibližně 600 stupňů Celsia (cca. 1100 F).

Sklo použité k výrobě TC karaf se skládá přibližně ze 40% z křemičitého písku, který je známý jako vysoce energetické medium. Sklo TC karaf neobsahuje olovo ani jiné těžké kovy.


Všeobecné informace

Používání

Rozměry ručně vyráběných produktů se mohou mírně lišit vzhledem k individuálnímu procesu výroby. Mohou zde být drobné rozdíly v hmotnosti blížící se standartní uvedené hmotnosti.


Čištění

TC skleněné výrobky je obecně nejvhodnější čistit ručně s použitím přírodních čistících prostředků jako je např. kyselina citrónová (polévkovou lžíci kyseliny citronové - aplikujte pouze uvnitř nádob). Nepoužívejte agresívní čistící prípravky a TC výrobky umývajte výlučně ručně. Silnější nečistoty odstraníte krouživým pohybem zrnek nevařené rýže v teplé vodě uvnitř karaf. Pouze výrobky TC bez symbolů a afirmací je možné mýt v myčce.


Upozornění

TC energy design produkty, nejsou určeny pro diagnostiku, léčbu a prevenci jakékoliv nemoci nebo onemocnění. K použití těchto produktů se neváží žádné přísliby vyléčení nebo ovlivnění průběhu choroby a slibů pro zvýšení pohody a jejich používání závisí jedině na uvědomělém jednání uživatelů a jejich zodpovědnosti.


Symboly a afirmace

Symboly patří k historii lidstva od pradávných dob a také všechny kultury na Zemi symboly používaly a používají. Pro pochopení účinnosti a síly symbolů je nutné porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahují. Někdy je používána síla obsahu slov - jako afirmace - jindy grafické symboly, matematika nebo zvuky.

"Květ života" je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím.

Voda jako médium, je zdá se schopná rozpoznat a uchovávat různé druhy informací, vibrací, rezonancí a tím naplňovat svůj "informační obsah".


Zlatý Květ života


Zlatý Květ života
23,8-karátové zlato zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu vody
Bílý Květ života


Bílý Květ života
Podporuje otevřenost a plnost vnímání
Barevný Květ života


Barevný Květ života
Podporuje radostný a pozitivní stav mysli a cítění
Platinový Květ života


Platinový Květ života
Aktivuje vnímání lásky k sobě samému a přijetí sama sebe


Mám dotaz


úvodní stránka


© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji