Navštivte naše Centra zdraví v těchto městech:   Brno   |   Olomouc
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
PRÁZDNINOVÁ AKCE
Celkem 1500 Kč
Ušetříte 750 Kč !

Akce platí od od 17. 7. do 31. 8. 2017


Škola DETOXIKACE s degustací RAW receptů z Bali


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook


Škola RAW - video recept
Mandlové mléko
Více o RAW FOOD živé stravě zde.


Měření PH, prodej PH metrů


Měření PH, prodej PH metrů
"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci."
Hippokrates (460-377 před Kristem)


Existuje nespočet nemocí, ale pouze jediná jejich příčina: špatný způsob života, který způsobuje překyselení organizmu. Překyselení způsobuje většinu nemocí a důsledné odkyselení a doplnění minerálních látek v těle tvoří základ každé léčitelské terapie.


Prvním krokem na cestě ke zdraví

Je odstranění naší neznalosti a nevědomosti způsobené ignorací konzumní společnosti a zájmy farmaceutických firem. Udržují nás záměrně v neinformovanosti, lži a klamu.
Často šíří protichůdné informace, vytvářejí dezinformační kampaně a tím vším se nám snaží vnutit svoje výrobky a služby. Jsou bagatelizována, umlčována a zkreslována dnes již nezpochybnitelná fakta, biochemické výzkumy a nové léčebné postupy. Není léčena příčina nemoci ale pouze její důsledek, čímž pacient nemůže být nikdy vyléčen, ale ke spokojenosti farmaceutického průmyslu je pouze dlouhodobě léčen. Je to až k nevíře, že takové důležité a zásadní informace, že většina nemocí, atopických ekzémů a zdravotních problémů je způsobena překyselením organizmu, zůstávají i nadále nepovšimnuty a většina lékařů nepovažuje acidózu (překyselení) za bezprostřední ohrožení našeho života. Je smutné, že se sami lékaři při svém studiu setkají s termíny jako odkyselení organizmu, detoxikace a zdravá výživa velmi okrajově. Euroamerické lékařství je založeno na potlačování příznaků nemoci léky farmaceutických firem. Uzdravený pacient pro zdravotní průmysl nemá tržní hodnotu. Největším kacířstvím je ale, když je navíc léčen levnými přírodními produkty, stravou a přírodními léčebnými postupy. Musíme si uvědomit, že dříve nebo později se všichni musíme zabývat svým zdravím. Čím dříve začneme, tím překvapivější a úžasnější budou naše výsledky. Uvědomte si, že nemoc a předčasné stáří nejsou nevyhnutelné či osudové, ale jsou výsledky nepřirozených životních návyků a je až zarážející jak často jednoduchá opatření v krátkém čase dokážou neuvěřitelně zlepšit náš zdravotní stav.


Druhým krokem ke zdraví

Udělejme to, co je třeba. Změňme některé naše životní a stravovací návyky. Během jednoho až tří let může být naše tělo zase vyčištěno, odpadní látky odstraněny a zásobárny minerálů znovu až po okraj naplněny. Tělo je organizmus, jenž se sám umí čistit, udržovat a dokonce i uzdravovat, pokud ho při tom nerušíme. Pouze 3% lidí odchází stářím, zbývajících 97% umírá na nesprávný způsob života a velmi často na sobě páchají sebevraždu "nožem a vidličkou". Tvrdošíjně přehlížíme nebo zlehčujeme informace upozorňující na náš nevhodný způsob života, jen abychom v něm mohli pokračovat. Cesta k uzdravení, ale je jedna - rozpoznat původní nevhodné chování a začít ho měnit. Co je tedy potřeba udělat? Odkyselit se a detoxikovat se.


Rovnováha mezi kyselostí a zásaditostí těla je základem každé úspěšné léčby

Kyseliny mají ničivý účinek. Dokážou rozrušit dokonce i kámen nebo kov. Během látkové výměny neustále vznikají v těle kyselé látky jako kyselina močová, uhličitá, mléčná, octová a dokonce i solná a pokud nejsou vyloučeny a neutralizovány způsobují v těle nejrůznější choroby. Náš nepřirozený životní styl vede k tomu, že podíl zásaditosti v našem těle je vytrvale nízký a naopak podíl kyselosti příliš vysoký. Starosti, zloba a stres kyselost ještě zvyšují. Při velkém zakyselení si tělo může brát zásadité látky na neutralizaci kyselin z vaziva, cév, nehtů, vlasů a kostí, ale je to za cenu degenerace našeho těla. Řídnou nám kosti, sklerotizují se naše cévy, což postupně vede k infarktu, mozkovým příhodám, osteoporóze, revmatizmu, dně, artróze, deformaci obratlů. Kdo by si pomyslel, že i vypadávání vlasů, deprese, atopické ekzémy a zubní kazy jsou následky přemíry kyselosti v těle? Celou situaci ještě výrazně zhoršují další jedy, kterým je člověk vystaven. Zbytky insekticidů, pesticidů a herbicidů, stejně jako nepřeberné množství potravinářských přísad, konzervanty a barvicí látky v našem jídle a pitné vodě, ve které ještě zhoršuje situaci přidaný chlór. Dalším problémem, se kterým se naše tělo při kyselosti musí vyrovnat je ukládání metabolitů a solí, které vznikají při neutralizaci kyselin. Ty se ukládají většinou ve vazivu kloubů. Při dlouhodobém překyselení začne tělo využívat jako zásobárny odpadních látek i vyšší orgány jako mozek, oči, uši, srdce… pak dochází k případům, kdy se zakaluje zrak, nebo ztrácí sluch. Mozková mrtvice a infarkt jsou pak již posledními příznaky překyseleného a odpady zaneseného organizmu.


Chci se objednat Mám dotaz


Co se děje v těle při překyselení?

V překyselených částech těla se najednou zhroutí celý systém zásobování kyslíkem a živinami. Krvinky rozvádějí do tkání životně důležitý kyslík a mají podobu malého kotouče o průměru 7,5 mikrometru. Přesto proudí vlásečnicemi o průměru 3 až 4 mikrometry. Dokonce mohou projít i krátkými úseky, které mají průměr sotva 2 mikrometry. Za to vděčí své elastické struktuře. Při překyselení postupně ztrácejí pružnost, až nakonec ztuhnou a ucpou kapiláry. Ztratí-li ztuhlé červené krvinky svoji pružnost a tekutost, nedokážou ani dobře vstřebávat kyslík, buňky přestanou být okyselovány a tím dojde k překyselení uvnitř buněk, jejich jádra se poškozují a tím i celé buňky. Někdy bývá podvýživa kyslíkem natolik silná, že vyvolá částečnou smrt napadené tkáně (nekrózu). Výraz "infarkt = ucpání" přesně vystihuje, co v těle probíhá. Stejně jako při ohřívání ledu, při němž voda dosáhne tekutého stavu, může být odstraněna i ztuhlost červených krvinek. Jakmile se zajistí dostatečný přísun zásaditých látek, krvinky opět začnou rozvádět tělem potřebný kyslík a tkáň, pokud nebyla trvale postižena, se znovu zotaví.


Kyseliny v organizmu způsobují tato zdravotní poškození

  Úbytek minerálních látek a s ním spojenou lámavost kostí a praskání cév, což vede k osteoporóze, infarktu a mozkové mrtvici.

  Na základě ukládání škodlivých látek metabolitů a neutralizačních solí vznikají v těle tyto nemoci: Revma, dna, záněty kloubů, přetížení ledvin, kameny, poškození sluchu a zraku, zákal, arteriskleróza a nakonec infarkt a mozková příhoda.

  Všechny infekční onemocnění, které jsou důsledkem překyselení těla počínaje jednoduchým nachlazením a konče smrtelnými infekcemi.

  Přemnožení parazitů milujících kyselé prostředí a otrava jejich zplodinami. Plísňové onemocnění Candidou albicans, jejíž jedovaté zplodiny látkové výměny poškozující játra a mozek.


Pro získání zpětné vazby o tom co se děje v našem těle je velmi důležité průběžné měření pH našich slin a naší moči.

Naměřená hodnota pH=7 znamená, že jsme dosáhli neutrálního stavu. Hodnota pod 7 znamená kyselé prostředí, a čím nižší hodnota tím větší kyselost. Naměřená hodnota nad 7 znamená zásadité prostředí. Naše tělo udržuje v krvi konstantní hodnotu pH 7,35-7,4. Náš život tedy závisí na tom, že tělo setrvává v neutrálním nebo lehce zásaditém stavu. Normální hodnota tkáně je mezi pH 7,4-7,5 a hodnota pod 5,5 je hodnotou kritickou, která signalizuje vážné zdravotní problémy a nástup onkologického procesu. Protože tělo naši krev chrání a má stálou hodnotu, musíme měřit hodnotu moči a slin, jenž nám bude signalizovat co se zhruba děje v našem těle a v naší tkáni: pH slin u zdravého člověka se přibližně pohybuje kolem 7,1. Pokud se po jídle objeví jakýkoliv odklon od této hodnoty, lze usuzovat, že v těle došlo k překyselení.


Jaké pH mají tedy mít naše tkáně a tělní tekutiny?
7,5-6,8 ... zdravý člověk
6,8-6,5 ... slabě zakyselený
6,5-6,2 ... středně zakyselený
6,2 - ... silně zakyselený


Upozornění k měření pH slin:

Před měřením pH slin je potřeba očistit jazyk gázou či tamponem.


Upozornění k měření pH moči:

Měření moči je dobré provádět několikrát denně, protože se její hodnoty díky metabolizmu výrazně mění. Díky procesu odkyselování během noci je ranní moč nejkyselejší a její pH má být od 6,8-6,0. Ideální hodnota je okolo 6,8. Okolo 17-té hodiny bývá naopak nejvyšší přísun zásaditých látek. Pokud se ranní hodnota pH moči pohybujer mezi 7 a výše jedná se o blokádu vyměšování kyselin. Dá se obecně říci, že bychom se měli tak dlouho odkyselovat, dokud hodnota pH ranní moči nebude pravidelně kolem 6,8.


Chci se objednat Mám dotaz


pH metr ExStik PH100

PH metr ExStik PH100


Robustní a vodotěsný (IP67) měřící článek pro pH. Prostřednictvím této ploché, výměnné, měřící elektrody je možné měření také při nízkých stavech kapaliny a také na hladinách. Plochá pH-elektroda k jednoduchému čištění.
  Možná jedno-, dvou- nebo tříbodová kalibrace
  Vodotěsná (IP67) 4 baterie (Typ CR2032)
  Ochranné víko
  Plastová krabice
  Závěsný pás


Technické parametry
Rozměry: (š x v x h) 36 x 172 x 41 mm
Kalibrace (dle normy): ISO
Kalibrace možná podle: ISO
Rozměr, výška: 172 mm
Rozměr, šířka: 36 mm
Pracovní teplota: 0 - 50 °C
Napájení: Baterie 4 x CR2032
Rozsah měření hodnoty pH: 0 pH - 14 pH
Rozlišení hodnoty pH: 0,01 pH
Přesnost měření pH: ± 0,01 pH
Druh kalibrace: Trojbod
Hmotnost (hodnota): 110 g


Vybavení
  Plochá pH-elektroda k jednoduchému čištění
  Možná jedno-, dvou- nebo tříbodová kalibrace
  Vodotěsná (IP67)


Vlastnosti
  Teplotní kompenzace
  Paměť pro 15 naměřených hodnot
  Výměnné zařízení pro pH-elektrodu
  Hotové grafické zobrazení

Cena od 2 797 do 3 290

Doprava zdarma

Skladem


PH metr ExStik PH100 je možné zakoupit v Centru zdraví Brno
nebo prostřednictvím on-line formuláře.Chci se objednat Mám dotaz


Měření PH, prodej PH metrů nabízíme také v našem Centru zdraví Olomouc.


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Plachty 12, Brno - Nový Lískovec
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky