Navštivte naše Centra zdraví v těchto městech:   Brno   |   Olomouc
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
PRÁZDNINOVÁ AKCE
Celkem 1500 Kč
Ušetříte 750 Kč !

Akce platí od od 17. 7. do 31. 8. 2017


Škola DETOXIKACE s degustací RAW receptů z Bali


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook


Škola RAW - video recept
Mandlové mléko
Více o RAW FOOD živé stravě zde.


100% čisté organické esenciální oleje nejvyšší terapeutické třídy


100% čisté organické esenciální oleje nejvyšší terapeutické třídy
Společnost Young Living je průkopník a světová jednička v přípravě a využití 100% čistých organických esenciálních olejů nejvyšší terapeutické třídy A. Dr. Gary Young, zakladatel Young Living, studoval na desítce univerzit ve Francii, Egyptě a středomoří středověké i starověké způsoby výroby a využití esenciálních olejů pro léčení. Pěstováním bylin na vlastních farmách a pečlivou výrobou podle původních postupů se Dr. Youngovi podařilo dosáhout kvality a účinnosti esenciálních olejů, která byla v několika posledních staletích zapomenuta.

Esenciální oleje terapeutické kvality se od komerčních esenciálních olejů liší přísnými požadavky na kvalitu a standard pěstování rostlin, průběhu sklizně, procesu destilace a laboratorních testů.

I když existují konkurenční esenciální oleje, které splňují předpisy kvality AFNOR a ISO, nedosahují striktních požadavků na "terapeutickou jakost" Young Living® a neměly by být nikdy považovány za stejnou třídu. Ačkoliv Young Living splňuje všechny oficiálně požadované předpisy, dodržuje i mnohem přísnější interní standard kvality a zůstává jediný, kdo vyrábí esenciální oleje "terapeutické jakosti".


Young Living esenciální oleje překonávají i standardní požadavky na organickou kvalitu a čistotu.

Esenciální oleje plní v rostlinách stejnou úlohu jako krev v lidském těle. Díky své komplexní chemické struktuře přinášejí do buněk živiny a kyslík a odnášejí toxické odpady. Navíc v sobě nesou "životní sílu" rostlin neboli energii (frekvenci), kterou je možné měřit a která je harmonická s životní energií člověka. Naši předkové tyto skutečnosti intuitivně znali a vynalezli postupy přípravy esenciálních olejů, které tyto důležité vlastnosti olejů zachovávají. To bohužel nelze říci o většině současných výrobních postupů, kde se běžně esenciální oleje destilují za vysokého tlaku a teploty a často se do nich přimíchávají umělé chemické látky nebo jsou to dokonce esenciální oleje plně syntetické. Důvodem je snaha o co nejlevnější cenu. Od takto vyráběných olejů nelze očekávat, že budou mít stejné léčivé účinky jako esenciální oleje našich předků. Young Living je průkopníkem ve výrobě a využití esenciálních olejů dle původních staletími prověřených postupů.

Přijďtě si vyzkoušet rozdíl sami!


Chci se objednat Mám dotaz


100% čisté organické esenciální oleje nejvyšší terapeutické třídy
nabízíme také v našem Centru zdraví Olomouc.úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Plachty 12, Brno - Nový Lískovec
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky