Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
ČESNEK - PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKUM


Pro čištění a posilu plic je důležitou bylinou česnek, jehož používání je hluboce zakořeněno v našem lidovém léčitelství a který se používá po staletí.

V roce 1858 Louis Pasteur potvrdil, že šťáva z česneku usmrtila bakterie namnožené v laboratorní misce. Moderní výzkum potvrdil schopnost česneku posilovat lidský imunitní systém. Japonští výzkumníci prokázali, že předchází nakažení chřipkovým virem, několik studií také potvrdilo, že ničí viry způsobující opary. Výzkum provedený v roce 1984 univerzitní nemocnicí v Georgetownu zjistil, že plnohodnotný výtažek z česneku zastavit růst 30 druhů bakterií, včetně 6 druhů, jež způsobují tuberkulózu.

Dnes je všeobecně známo, že česnek je účinným lékem na vnitřní i vnější infekce. Působí tím způsobem, že se promísí se škodlivými bakteriemi a zastaví jejich činnost, zatímco těm užitečným umožní množit se. Je účinný při zánětu průdušek, astmatu, vysokém krevním tlaku, žaludečních vředech, chronickém zánětu střev, chřipce, infekcích močových cest, přemnožení bakterie Candida albicans, kardiovaskulárních problémech a všech zánětech dýchacích cest včetně rýmy. Jako preventivní prostředek nemá v našich domácnostech konkurenci.

Při sebemenších příznacích bolesti v krku, rýmy nebo bolesti v kostech jednoduše oloupejte stroužek čerstvého česneku.

Česnek pěstovaný ve velkém může být ošetřován různými chemickými postřiky, proto dávejte přednost organicky pěstovanému. Nezapomeňte, že vařením zničíte veškeré léčivé účinky. Přidávejte jej tedy těsně před podáváním.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji