Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
DECHOVÉ CVIČENÍ - VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ


Nadechněte se pomalu, pak zadržte na 4doby dech, poté vydechněte. Toto opakujte 10krát. Co potřebujeme k budování tělesných tkání, závisí na dodávkách vzduchu.

Jakmile se nadechneme a naplníme plíce vzduchem, vyloučí se z něj éterická energie, která je vedena do kanálů čtvrté dimenze, jež se nacházejí po levé a pravé straně páteře. Pravá se nazývá pingala, počátek má v pravé nosní dírce, končí na pravém konci páteře a proudí jí pozitivní sluneční energie. Ida začíná v levé nosní dírce a vede dolů po levé straně páteře ke kostrči a je kanálem pro negativní proud. Oba proudy při dýchání střídáme pravidelně. Jednu hodinu nadechujeme pozitivní proud, zatímco další negativní.

Vědomé dýchání by se mělo učit a provádět v každé domácnosti. Požadavek čistého, bezolovnatého a jinak neznečištěného vzduchu je plně oprávněný. Ve vzduchu znečištěném oloven, nikotinem, chemikáliemi a prachem se sníží obsah životodárné prány na pouhá 2procenta. Obecně to vede k tomu, že se cítíme vyčerpaně a unaveně. Kromě toho, že ve vzduchu nemůžeme načerpat dost kyslíku, nemůžeme ani načerpat pránu.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji