Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
DÝCHÁNÍ PRAVOU A LEVOU NOSNÍ DÍRKOU


Astma, ekzémy a kožní vyrážky se obecně spojují s nachlazením a plicními infekcemi, také suchá či naopak mastná pokožka může ukazovat na nerovnováhu. Stejně jako je správné stravování nezbytným předpokladem zdraví a vitality, tak dýchání z plných plic a čistý vzduch jsou životně důležité.

S každým nádechem do sebe dostáváme éterickou energii, která se v józe nazývá prána, což znamená éterický. Prána má dvě polarity, pozitivní a negativní a naše tělo zužitkuje obě, skrze pravou nosní dírku nadechujeme pozitivní pránu, levou negativní. Obě polarity potřebujeme.

Pravý pozitivní proud prány se nazývá sluneční energie, levý čili negativní je zván měsíční energie. Když si zacpete levou nosní dírku třeba kouskem vaty a dýcháte tak pouze pravou po dobu zhruba jedné hodiny, budete se sluneční energií oživovat, naplňovat životodárnou energií. Během této doby své myšlenky soustřeďte do těch částí svého těla, které potřebují přebudovat nebo regenerovat. Budete překvapeni výsledkem.

Dobří léčitelé většinu času dýchají pravou nosní dírkou, jsou schopni si vytáhnout a zužitkovat tímto způsobem sluneční energii, takž nevyčerpají vlastní síly tak snadno. Sluneční energie urychluje metabolizmus, takže naše tělo může zužitkovat daleko více energie z toho, co jíme, v důsledku čehož budeme moci jíst méně a být stejně nasyceni. Na druhou stranu, když držíte půst, ucpěte pravou dírku a dýchejte více levou nosní dírkou. Nebudete hladovět, neboť zažívání se zpomalí.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji