Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
HROZNOVÁ KŮRA, VINNÉ ZÁBALY


Výjimečné složení hroznového vína také podporuje zdraví krevního řečiště tím, že chrání pevnost a pružnost kolagenu (vláknitých bílkovin) jenž se vyskytují v cévních stěnách, buňkách tkání, dásních, kostech a zubech.

Hrozny patří k nejkomplexnějším plodinám přírody. Působí zvláště dobře proti nádorům a některým rakovinám. Je shoda v tom, že barevné druhy mají větší účinnost před zelenými. Po dobu 3 až 4 dní se jí nebo se pije jejich šťáva ve velkém množství, přičemž se již nekonzumuje nic jiného. Pokud je třeba, dá se tato dieta protáhnout až na měsíc. Po dobu, kdy se živíte hrozny, dbejte na provádění vnitřní očisty dle své volby.

Vinné zábaly vyrobíte tak, že lehce pomačkáte hrozny a vložíte je v 1,5 až 5cm tlusté vrstvě na plátýnko nebo přímo na kůži. Aplikujte na místa na kůži, pod níž leží zasažené orgány či tkáně, a to na 1 až 4 hodiny denně. Budou působit jak na žaludeční a dvanácterníkové vředy, tak na záněty slepého střeva a jeho okolí. Neuropatické kliniky aplikují hroznové obklady na všechny místa na těle, která jsou spojena s výskytem rakoviny.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji