Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
OČISTA JARO-LÉTO-PODZIM-ZIMA


Játra jsou hlavním orgánem těla pro detoxikaci, filtr, přes nějž všechny nečistoty, které se dostanou do těla, proudí dříve, než se dostanou do oběhu.

Jaro je jedním z nejdůležitějších období pro pročištění organizmu. Po následujících 6 měsíců bude vládnout našim životům slunce. Čas jara odpovídá prvku dřeva, jež vládne cévní soustavě a játrům, důležitému orgánu filtrujícímu krev. To jsou orgány, na které by se jarní očistný půst měl nasměrovat.

Léto je obdobím, kdy se příroda rozvíjí a všechno zraje. Květiny, ovoce a zelenina jsou všude kolem nás a naše zahrady překypují čerstvou, živou potravou na pročištění a regeneraci těla. Prvkem charakterizujícím léto je oheň, pohlíží se na něj jako na energii dodávající sílu a vládnoucí srdci a tenkému střevu. Srdce jako jeden z orgánů v létě nejaktivnějších, reguluje krevní oběh. V létě na něj dávejte pozor, stejně jako na tenké střevo, které absorbuje většinu výživných látek z potravy, kterou jíme.

Jako brzy zjara, tak i časný podzim je vhodný pro očistu, avšak poté by vaše strava měla být plnější, bohatší a víc zahřívající než na jaře, abyste se dobře dostali přes mrazy pozdního podzimu a zimy.

Prvek kov se spojuje s podzimem, představuje minerální rudy a soli Země. Plíce a tlusté střevo jsou oněmi orgány, které jsou v tento čas podněcovány k očistě. Podzimní období je dobré pro práci na jejich zpevnění a ozdravění. Pokud máte v chorobopise záznamy o zažívání či střevní ochablosti nebo o zimních nachlazeních a plicních potížích, je načase, abyste se pomocí vynikajících pročišťujících diet pro tlusté střevo a plíce zregenerovali.

Zima je nejobtížnějším obdobím roku pro držení půstu. Zima má vazbu na prvek vody. Močový měchýř a ledviny, které zpracovávají vodu, jsou orgány spojenými s tímto prvkem a ročním obdobím. Voda je nejdůležitějším prvkem našeho těla, jejím prostřednictvím dochází ke všemu. Tato tekutina života je nezbytná pro takové procesy, jako je oběh krve, vylučování a tok lymfy.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji