Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
PŘEJÍDÁNÍ - TOXEMIE


Co je důsledkem přejídání se? Nejhorší je skutečnost, že organismus již není schopen vyloučit všechno, co nepotřebuje. A pokud se v těle ukládají látky, které při nejmenším dlouhodobě nepotřebuje, jde o látky, které brání jeho správnému fungování. Pokud se látky shromažďují v těle, působí jako jed. Tyto jedy označujeme jako "odpad" nebo "hlen". Pokud je stejně silně zatížena i krev, hovoříme o "toxemii". Všechny tyto "odpady", "hlen" a "vnitřní jedy" jsou látky, které přijímáme potravou a navíc i ze znečištěného ovzduší.

Zatížení odpady, zahlenění, otravy a překyselení brání zdravému fungování těla. Organismu se sice částečně podaří tyto jedy přinejmenším na jistou dobu na určitých místech uzavřít, takže alespoň přechodně neškodí - v neustálé naději, že člověk po nějaké době změní své stravovací návyky tak, aby tyto jedy mohly být opět uvolněny a vyloučeny. Choroby, které vznikají tím, že tělo je "nacpáno" nežádoucími látkami, jsou naše důvěrně známé "civilizační choroby".
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji