Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
PRŮMYSLOVĚ ZPRACOVANÉ POTRAVINY


Průmyslově zpracované potraviny jsou velmi chudé na živiny. Stěží obsahují vitaminy a enzymy, jsou však až příliš bohaté na cizí látky. Toho je možné si všimnout v údajích o obsahu na obalech. To však je pouhý zlomek toho, co potraviny skutečně obsahují. Do naší stravy se dnes dostane velmi mnoho látek z životního prostředí a zpracovatelského procesu a nemusí být na obalu udány. Např. není nutné uvádět látky, které se do potravin přidávají pro usnadnění výrobního procesu. Mlčky se předpokládá, že se tyto látky při výrobě ničí, a že později již nebudou prokazatelné. Jak jednotlivé produkty rozpadu těchto pomocných látek vzájemně reagují a jaký jedovatý koktejl přitom vzniká, to se již dál nezkoumá.

Jakost potravin, které nám dodává průmysl, naše hektické životní poměry a intenzivní reklama vedou k tomu, že většina lidí jí ještě ke všemu zvláště velké množství této méně cenné a nanejvýš škodlivé stravy, a to je naléhavé přání průmyslu, abychom jedli co možná nejvíce, aby co nejvíc prodali a hodně vydělali.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji