Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
PŮST JAKO CHIRURGICKÝ SKALPEL


Půst bývá přirovnáván k chirurgickému skalpelu, poradí si s jedy všeho druhu. Je jen třeba, abychom pátrali sami v sobě po tom, co je špatně, a potom správným způsobem nasměrovali půst.

Tělo má schopnost se neustále obnovovat, jakmile dostane příležitost. Proto ať nás ovládají jakékoliv návyky, jediné, co potřebujeme k dosažení vyváženého organizmu, mysli a ducha, je opravdové chtění, vážně míněné rozhodnutí a síla vůle. Pokud kouříte a jste závislí na nikotinu, nedovolte, aby vás odradil od kroku, který povede ke zlepšení vašeho zdraví. Během půstu omezte kouření na nejmenší možnou míru.

Orientální léčitelé zjistili, že v každém ročním období mají dva spolu související vnitřní orgány snahu čistit se a obnovovat. Výběr stravy může tento přirozený očistný cyklus buď blokovat, nebo mu napomoci. Je moudré držet půst právě v období změny roční doby, protože tělo přizpůsobuje své tělní šťávy sezónním změnám. Tehdy vám půst pomůže přenést se hladce přes mezidobí a vyhnout se nemoci.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji