Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
STOPOVÉ MINERÁLY


Stopové prvky jsou minerály, které v malém množství potřebují rostliny, zvířata i lidé. V našich tělech se nalézají stopová množství více než pětašedesát minerálů, například hliník, arzen, baryum, bizmut, berylium, bróm, kadmium, chróm, měď, kyselina listová, fluór, galium, germanium, zlato, jód, železo, olovo, lithium, mangan, rtuť, molybden, chinin, selen, křemík, stříbro, stroncium, cín, titan, wolfram, vanad a zinek. Hrají významnou roli při udržování zdraví a jsou nezbytné pro vstřebávání a zužitkování vitaminů a jejich živin. Pomáhají při trávení a slouží jako katalyzátory mnoha hormonů, enzymů a životně důležitých tělesných funkcí a reakcí.

Výzkumy ukazují, že bychom měli získávat potřebné dávky stopových prvků z vyvážené stravy, především z čerstvého ovoce a zeleniny.

Hlavním faktorem narušujícím rovnováhu minerálů jsou nevhodné stravovací návyky, například nadměrná konzumace rafinovaných sacharidů.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji