Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
TLUSTÉ STŘEVO


Nedávné výzkumy odhalily, že se ve slepém střevě, orgánu spojujícím tenké a tlusté střevo, usídlily různé kmeny virů, bakterií a parazitů. Tito nechtění a často neodhalení hosté mohou způsobit opakující se onemocnění a v organizmu napáchat spoušť.

Obecně lze říci, že nepříjemné pocity v břiše a bolest ve střední a spodní části zad často ukazují na rozšíření tlustého střeva. Tlak v hlavě a dutinách, bolesti hlavy, bolení v krku, rozmrzelost, nedostatek energie a dokonce nedostatek chuti do života, to vše může být způsobeno přeplněností až ucpáním tohoto orgánu.

Nedostatek vlákniny v potravě prodlužuje čas přepravy odpadu tlustým střevem, což vede k rozmnožení hnilobných bakterií. Oba faktory jsou spojeny s nemocemi typu zánět tlustého střeva, divertikulóza, rakovina a dalšími chronickými nemocemi.

Je-li však přecpáno odpadem, ostatní tkáně, žlázy a orgány se zablokují toxiny a nežádoucím slizem. Některé přestanou úplně nebo téměř úplně fungovat. V mnoha případech pak žlázy či orgány skončí tím, že jsou chirurgicky odstraněny.

Příznakem přetížení tlustého střeva může být nahromadění přebytečného slizu ve vedlejších dutinách nosních a v plicních, problémy s dýcháním, alergie, bolesti v uších, angíny, záněty průdušek, silný tělesný pach včetně nohou a zácpa.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji