Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VÁNOČNÍ AKCE
+ analýza aury
Celkem 1800 Kč
Ušetříte 990 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3000 Kč!

Akce platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
USAZENINY, METABOLITY - PŘÍČINA VĚTŠINY NEMOCÍ


Příčina většiny nemocí a negativních průvodních jevů procesu stárnutí spočívá v ukládání nežádoucích látek v organismu. V každém případě si mnozí lékaři nejsou této souvislosti vědomi v její skutečné důležitosti, takže svou léčbu staví na úplně jiných základech. Když se lékaře přímo zeptáme, samozřejmě připustí, že usazeniny v těle existují. Jednotlivé usazeniny doloží různými lékařskými výrazy.

Tento lékař však nebude hovořit o odpadu, a jen zřídka uvidí souvislosti. Tento lékař nebude zřejmě ve většině případů také doporučovat pročišťovací kúru, která by pomohla usazeniny ve vašich tepnách opět odstranit. Možná vám poradí nechat si voperovat bypass nebo něco podobného, protože raději zasahuje, ošetřuje a operuje přímo. To učí školská medicína. Kromě toho se většími zásahy vydělá více peněz. Bohužel, pacientovi tím příliš pomoženo není. Nežádoucí škodlivé látky je možno ředit vodou a tím dochází k ukládání vody ve tkáních až k otokům. Škodlivé působení usazenin a metabolitů se tím zmírní, tělesná hmotnost však stoupne do nežádoucích výšin.
Hlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


víte, že ...   |   motivace a inspirace   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji