Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
DUBNOVÁ AKCE
Celkem 2000 Kč
Ušetříte 800 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3500 Kč!

Akce platí od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Doporučujeme


www.nejlepsi-mixer.cz Možnost zakoupení kvalitního blenderu (mixéru), videorecepty a spousta praktických a zajímavých informací o RAW stravě.www.nejlepsi-odstavnovac.cz Možnost zakoupení kvalitního šnekového odšťavňovače
a kompletní informace o ovocných a zeleninových šťávách.www.pulzni-magnetoterapie.cz Informace o magnetoterapii - bezpečné a velmi účinné
fyzikální léčebné metodě:www.c-vitamin.cz Vitamín C, jednoduché a levné řešení mnoha zdravotních
problémů.www.celostnivzdelavani.cz Cílem vzdělávacího projektu je upřímná snaha seznámit odbornou
i laickou veřejnost s nejdůležitějšími a nejnovějšími terapeutickými
informacemi, poznatky a studiemi, ale i s velmi starými zkušenostmi,
prověřenými věky, často neprávem zašlapanými do země komerčními
zájmy, polopravdami a marketingovými manipulacemi farmaceutických
firem. Nové informace vám umožní lépe se zorientovat v mnohdy
protichůdných názorech na zdravotní problematiku.loveofraw Informace o živé stravě, recepty, zkušenosti, tématické kurzy.
www.vitalvibe.eu Vitalvibe nabízí přírodní zdroje výživy pro moderního člověka,
které jsou tělu přirozené a pomáhají i tam, kde ostatní
produkty již ztratily svou sílu. Jsme zastánci plnohodnotného
života nabitého energií ve zdravém těle, a proto Vám
přinášíme do České republiky širokou škálu životodárných
přírodních superpotravin v té nejvyšší BIO kvalitě
s nejvyššími výživovými hodnotami.www.ziva-strava.cz
Hodně lidí se ptá, jak se dá žít na syrové stravě, co vlastně jíst a jak si jídlo připravat... Na tyto a další otázky Vám může odpovědět Škola živé stravy.

Ne každý, kdo navštíví školu, musí být vitariánem, či se vitariánem stát. Cílem je přiblížit lidem úpravu jídla ze syrových potravin, jak lze vhodně potraviny kombinovat, jak zařazovat potraviny do jídelníčku podle ročních období, výživné hodnoty jednotlivých potravin atd.


www.markol.net
Jmenuji se Markéta Kolisková a již delší čas exprimentuji se živou stravou. Sama jsem se k ní dostala před lety v Londýně, kde mi pomohla od nepříjemných zdravotních problémů. Od té doby se mnohé změnilo, syrová strava mě však neopustila... spíše naopak, sama jsem pocítila touhu tvořit vlastní zdravé dobroty z těch nejlepších surovin. Vyrábím je pro radost sobě, svému okolí i každému, kdo projeví zájem. Těším se, že potěší i Vás.


www.secretofraw.cz
Secret of Raw (Tajemství syrové stravy) vám přináší životní filozofii zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaší duši. Dokážeme vám, že jíst syrovou stravu je nejenom zdravé, ale hlavně obohacující, pestré a zábavné. Poznáte všechny benefity tohoto přístupu, který je skvělou cestou k udržení krásného, mladého těla a ducha a zároveň dokáže být léčitelem mnoha onemocnění.


www.sweetsecretofraw.cz
Sweet Secret of raw je první raw food cukrárna v České republice. Přináší vám přes sto druhů čerstvých dortů, sušenek, ovocných plátků, cereálií, sýrů a dalších raw pochutin. Vše je připravováno z čerstvých, čistě rostlinných surovin a s maximální šetrností a péčí. Výrobky neobsahují lepek, laktózu ani cukr - slazené jsou pouze sirupem z agáve nebo medem. Přejeme vám tedy "Zdravé mlsání celý den".


www.peceodusi.net
Péče o duši byla založena v roce 2009 se záměrem podporovat a rozvíjet lidský potenciál. Neustále probíhá její vnitřní i vnější vývoj, který zrcadlí nové období růstu lidského vědomí, touhu po sebepoznání, uvědomování si vlastního nitra a znovuspojení se s podstatou vlastního bytí.

Zaměřujeme se na celek skrze jednotlivce, kteří hledají pomoc v životních situacích, rozvíjí sami sebe, jdou směrem duchovního probuzení nebo hledají odpovědi na otázky v rámci smyslu života.
Jsme v roli průvodce, který stojí mezi strachem (myslí) a láskou (bohem), abychom obnovili ztracená spojení a zpřístupnili různé úrovně i cesty práce na sobě pro hledající, začátečníky a pokročilé.


www.naturesdesign.cz
Ve specifickém tvaru karaf NaturesDesign se voda a další tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chuť a biologickou hodnotu.
Jedinečnost designu karaf NaturesDesign spočívá v nezaměnitelném tvaru, který vzniknul převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle.
Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím. 3 minuty pobytu vody v karafách NaturesDesign jsou dostatečné k revitalizaci a oživení oslabené vody z vodovodu.úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji