Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
MÁJOVÁ AKCE
Celkem 2500 Kč
Ušetříte 900 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 4500 Kč!

Akce platí od 1. 5. 2024 do 31. 5. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Plazmový generátor - bioinformační detoxikace


Video - ukázka působení plazmového generátoru
Představujeme Vám fotografie našeho plazmového generátoru RPZ 14, který využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů - Dr. Royala Raymonda Rifa.

Plazmový generátor RPZ 14 - Rife System


Myslíte, že ve svém těle nemáte parazity?

Bohužel máte, imunita lidstva se snižuje a díky migraci a cestování se zámořské infekce stávají infekcemi místními a vše ještě zhoršuje špatná ekologická kvalita potravin, pitné vody, vzduchu a stres, kterým je dnešní doba typická.

Parazité jsou velmi přizpůsobiví tvorové žijící velmi skrytě a jsou schopni si část těla svého hostitele přizpůsobit ke své potřebě a přimět jej, aby jim sám přiváděl živiny. Parazity můžeme najít v krvi, limfě, svalech, kůži, střevech, játrech, ledvinách, srdci ale také v kostech, páteři, mozku nebo oku. Jsou velmi odolní, houževnatí, adaptabilní. Jsou schopni produkovat látky různého chemického složení, aby oklamali imunitní systém nebo rozpustili a narušili tkáň a dostali se tam, kam potřebují. Dnes je již známo, že tasemnice nemusí žít pouze ve střevě ale i v jiných vnitřních orgánech a také v oblasti páteře.

Parazité jsou organizmy (viry, bakterie, houby, plísně...) žijící na povrchu nebo uvnitř vašeho těla. Získávají z něj potravu a škodí mu svými odpadními látkami. Tělo na ně reaguje vytvářením kaménků, sekretů, otoků, zánětů, nádory a chce se jich touto formou zbavit.


Postupné osídlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí

Ve fyzické podobě se mohou projevit až za několik let po kontumaci. Postupné zamořování výrazně začne snižovat naši imunitu.

Biorezonanční detoxikace - Plazmový generátor
Co mohou parazité způsobit? Poškození vnitřních orgánů, svalů, šlach, alergické reakce, kožní onemocnění ale i zhoubné bujení buněk.

Parazité denně jedí a produkují odpad, mnozí z nich jí též lidské tkáně, mohou jíst proteinové schránky našich nervů, přemnožení parazité často svá vajíčka protlačují přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu a pak jsou krví roznášena k jednotlivým orgánům po celém těle, mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Využívají našich živin a tělesných tekutin a náš imunitní systém je často považuje za součást těla.


  Pronájem plazmového generátoru 450 Kč / hodina  


Chci se objednat Mám dotaz


Proč nevíme takřka nic o obrovské škodlivosti parazitů?

Protože nám nikdo o nich neřekl. Ani škola, ani rodiče, ani lékaři. Nejvíce jsou v obraze doktoři přírodních věd, pro ně problematika parazitů skutečně není žádnou novinkou. Lékaři bohužel nehledají příčinu, tedy parazita, ale hledají protilátky. Výsledkem je pouze „záplatování“. Zdravotní problém se skryje, ale nezmizí. Jedinou cestou k plnému zdraví je najít problém (parazity) a zastavit vývoj patogenních mikroorganizmů, přerušit jejich vývojové stádium a zničit je.


Máme pro vás velmi dobrou zprávu

Umíme vám pomoci. Plazmový generátor je frekvenční generátor, který slouží k ničení patogeních organizmů jako jsou viry, bakterie, plísně, parazité, což je příčina většiny zdravotních problémů. Princip frekvenční terapie je založený na objevu vědce a mikrobiologa Dr. Rifeho, který díky svému speciálnímu mikroskopu zjistil, že každý mikroorganizmus vyzařuje svoji specifickou frekvenci. Objevil úžasnou skutečnost, že pokud k mikroorganizmu vyšle stejnou frekvenci, kterou vysílá, jeho buněčná membrána se rozkmitá a začne rezonovat a ta to vydrží pouze po určitou dobu cca 3minuty a potom praská a mikroorganizmus se rozpadá. Je to jako když jdou vojáci po mostě, musí tzv. zrušit krok, aby vzniklá rezonance most nezničila.

Zajímavé je, že různá stádia parazitů rezonují na jiných frekvencích, pokud tedy použijeme frekvenci totožnou s jejich vlastní, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a dojde k zahubení daného stádia parazita, který je potom vyplaven z těla. Tím dochází k postupné detoxikaci organizmu, protože parazité svými výkaly a činností zamořují toxicky naše tělo.


Důležité je vědět
  Došlo-li k usmrcení parazitů najednou, může dojít k přetížení lymfatického systému s vytvářením otoků
   či boláků, a pokud je organizmus příliš oslabený může to být pro něj velká zátěž, proto je důležité
   se plazmovat postupně, koneckonců toto pravidlo platí při všech detoxikačních metodách, technikách
   a procesech.
  U zdravého člověka dojde pouze k útlumu či únavě a klidový režim a dostatečný spánek tělo rychle
   zregeneruje. Je tedy důležité posouzení po každém použití, sledování konkrétních účinků a nastavení
   optimální délky a frekvence plazmování.
  Procedura plazmou není bolestivé a je vysoce efektivní.
  Zajímavé je, že v rodinách bývá stejná či podobná parazitární zátěž, proto doporučujeme přivést členy
   rodiny a vaše domácí mazlíčky, kteří se mohou plazmovat za jednu cenu spolu s vámi.


Reakce na plazmování
  Je třeba si uvědomit, že plazmováním dochází k rozpukání a úhynu velkého množství parazitů.
   Jsou plní cukrů, kyselin a toxických látek a bude logicky chvíli trvat, než tyto zplodiny tělo vyloučí.
  Únava i několik dní po plazmování
  Krátkodobé střevní obtíže
  V případě tasemnic může dojít k zácpě, jak uhynulí červi blokují střevo
  Krátkodobá nevolnost

Asi tři týdny po plazmování mohou být zhoršené testy na cukrovku, ale i jaterní testy.

Po plazmě se doporučuje enzymoterapie, alkalizace a mineralizace těla.


James Bare zaslal výrobci velkou gratulaci

Konstrukce tohoto generátoru je doslova alchymie, vše musí být naprosto přesné, mnoho součástek je vyráběno pouze pro účely našeho generátoru a vývoj a výroba vysokonapěťových součástí je kompletně dodávána výrobcem z USA. Na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí kolem 5 000 - 8000 Voltů, skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampérů.
Společnost Z-technology s.r.o. zvolila pro svou konstrukci plazmového generátoru zcela jiný a naprosto originální postup výroby. Před několika lety začala konstruovat RPZ generátor. Nechtěla průměrný přístroj, ale chtěla navázat na úspěšnou konstrukci Super Ravo Zapperu. Chtěla mít plazmový generátor, který bude světovým výrobkem. Generátor byl v provozu od poloviny roku 2008 a bylo provedeno několik klinických posouzení, které ukazují na naprostou výjimečnost tohoto přístroje.
Zatím nejúspěšnější komerčně nabízený plazmový generátor z kanadské výroby pracuje maximálně do 200 kHz. Držitel patentu na Rife/Bare zařízení (americký vynálezce a konstruktér James Bare) dosahuje se svými výrobky maximálně na frekvenci 500 kHz. Plazmový generátor české konstrukce společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů od 1 Hz až do 900 kHz. Tato společnost se dostala na první místo ve světě, ostatní výrobci zatím nejsou technicky schopni takovéto generátory sestrojit.


Konstrukce plazmového generátoru od společnosti Z-technology s.r.o. představuje velmi výrazný posun v tomto odvětví

Optický efekt zapálení plazmového výboje je téměř u každého přístroje odlišný. Jinými slovy - každý přístroj při stejné frekvenci může opticky vyzařovat odlišné optické spektrum. Tento efekt je z pohledu účinnosti RPZ 14 podružný a nemá na funkci přístroje žádný vliv. Jakmile je plazmový výboj zapálen, je nastavená frekvence okamžitě vyzařována do okolí generátoru. Barva nebo intenzita "světla" z trubice není v žádném případě určující pro správnou funkci a účinnost RPZ 14.

RPZ 14 je přístroj, který je svou konstrukcí naprosto výjimečný a tomu bohužel odpovídá i jeho cena. Na českém trhu se objevily další výrobky, které se honosí názvem Plazmový generátor.
Zakoupit kdekoliv efektní plazmovou kouli za 350 Kč a poté k ní přidat generátor frekvencí je práce pro průměrného radioamatéra. Jde ale o Teslův transformátor, který nemá s působením plazmových frekvencí podle principu R.Rifa vůbec nic společného. Je to zcela zjevné zneužití jména Raymonda Rifa k osobnímu prospěchu a k obelhávání zákazníků. Tyto "plazmakoule" nemají dostatečný výkon pro jakékoliv působení od 30 cm od koule. V této vzdálenosti je silné elektrické pole, které dokáže efektně zapalovat např. zářivkovou trubici, pokud ji ke kouli přiblížíte. To je ale vše, nic jiného tyto výrobky nedokážou. Jde o optické dekorace, o nic víc.


Chci se objednat Mám dotaz


Video - Plazmapodvodníci:
Prohlášení výrobce:

Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální přístroj a není zdravotnický prostředek.


Video - kdo byl Dr. R. R. Rife:
Chci se objednat Mám dotaz


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji