Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VELIKONOČNÍ AKCE
Celkem 2000 Kč
Ušetříte 800 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3500 Kč!

Akce platí od 1. 2. 2024 do 31. 3. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Feng shui poradenství


FENG SHUI (čti feng šuej) je rozsáhlý a komplexní obor vědění o zákonitostech proudění energie v přírodě a o vlivu kosmických sil na Zemi. FENG = vítr a SHUI = voda jsou na naší planetě nejmocnější utvářející prvky, které ve společném působení tvarují Zemi jak na povrchu, tak i pod ním. Původ a zákonitosti spolupůsobení těchto sil vzniká propojením působení sil kosmických a zemských.


ANDREA I.GHEORGHE


STUDIE

S Feng shui jsem poprvé přišla do styku před více jak 20 roky v Rakousku, kde jsem v té době žila (1988-2000). Absolvovala jsem tam první semináře, na nichž jsem se setkala s mistrem Feng shui z Číny Liu Chengem, který významě ovlivnil moji další orientaci a směřování v tomto oboru.

V roce 2000 jsem se vrátila do naší republiky a vystudovala dvouletou Školu geomantie a Feng shui u Radomíra Nováka. Souběžně jsem začala studovat Taoistickou kosmologii, Tradiční čínskou medicínu, Astrologii a Intuitivní Feng shui u vynikající české odbornice, lektorky a autorky mnoha knih ve výše uvedených oborech Evy Joachimové.

Jako vyvrcholení svých studií považuji Evropskou školu Feng shui vedenou Rogerem Greenem a studium Posvátné geometrie s Danem Winterem.

Z dalších studií ukončené diplomové studium Interiérový design na AVE ART. V současné době studuji Bioarchitekturu u architekta Michaela Rice, člena Royal institut of Architects of Ireland.


FENG SHUI PRAXE A ČINNOST

V letech 2003-2005 jsem provozovala Feng shui obchod v Brně v Domě pánů z Lipé. Jeho náplní bylo poradenství Feng shui a prodej harmonizačních prostředků.

V lednu 2006 jsem musela aktivity v obchodě ukončit, protože se mi narodil syn. Toto období považuji za velmi cenné z hlediska psychologie jednání s lidmi a z hlediska zkušeností s kontakty s klienty a s poradenskou činností.

Praxí a poradenstvím se zabývám od roku 2003.

Od roku 2006 vyučuji Feng shui na Střední stavební průmyslové škole na Kudelově ulici v Brně. V roce 2009 byl otevřen 4. ročník 2letého studia. Průběžně pořádám a nabízím semináře, kurzy, přednášky a školení Feng shui po celé republice.

V současné době spolupracuji s architekty a projektanty, firmami a lidmi se vztahem ke zdravému bydlení, ekologii, alternativním zdrojům energie a se vztahem k holistickému přístupu k člověku a jeho životnímu prostředí.

V osobním poradenství v oblasti zdraví a zvýšení kvality života klientů jsem rozvinula spolupráci s doktory zabývajícími se kromě své západní lékařské kvalifikace i alternativami jako je Tradiční čínská medicína, akupunktura, homeopatie, naturopatie a s odborníky na speciální masáže, psychoterapii, atd.


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji