Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
MÁJOVÁ AKCE
Celkem 2500 Kč
Ušetříte 900 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 4500 Kč!

Akce platí od 1. 5. 2024 do 31. 5. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Pulzní magnetoterapie


Nízkofrekveční pulsní magnetoterapie dosahuje vynikajících výsledků při léčbě mnoha onemocnění.

Praxe ukazuje, že nejlepších výsledků je dosahováno při pravidelném používání. To je jeden z důvodů, proč je léčba magnetoterapií v domácím prostředí tak úspěšná. Existuje, ale mnoho dalších důvodů proč využít magnetoterapii v pohodlí domova. Působení magnetických pulsů člověk nevnímá, a proto ji lze využívat během spánku, nebo během relaxace u knihy, či televize.


Pulzní magnetoterapie
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance®

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance se staly oblíbeným a vyhledávaným produktem úspěšným nejen v medicínské praxi, ale i v přírodním léčitelství. Domácím uživatelům přináší úlevu nejen u nás ale i v dalších deseti státech Evropy a jižní Ameriky.


Kompletní informace najdete na webových stránkách
  Aplikace Magnetoterapie 400 Kč / 1 hodina  


Chci se objednat Mám dotaz


Výměna živin, zplodin a zpracování tuků v buňkách probíhá díky pulznímu magnetickému poli daleko intenzivněji a dokonaleji.

Výsledkem je velmi kvalitní očistný a regenerační proces v buňkách, tedy i tkáních a orgánech. Magnetoterapie působí velmi pozitivně na celou řadu obtíží, civilizačních chorob či zánětlivých stavů. Rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení v aplikované oblasti, pomáhá rychleji odplavovat a likvidovat škodliviny v těle (kysličník uhličitý, kyselinu močovou atd.). Pomáhá léčit chronické záněty v buňkách, kloubech, cévách či orgánech, otoky, proleženiny, zatuhlé svaly, bolesti zad, dnu, Bechtěrevovu nemoc, artrózy a další. Osvědčila se v boji se starobní cukrovkou, celulitidou, osteoporózou, při poruchách metabolismu a revmatických obtížích.


Detoxikační účinky magnetoterapie

Magnetoterapie dovede velmi pozitivně ovlivnit intenzitu látkové výměny v buňkách. O 1/3 se zrychlí metabolické děje, vstřebávání živin a uvolňování toxických látek a metabolitů z buněk do lymfatického a vylučovacího systému. Dochází tak ke změně energetických povrchových potenciálů buněk, zvyšuje se propustnost buněčných membrán, zlepšuje se prokrvení a okysličení tkání. Jsou nastartovány aerobní procesy (dokonalé spalování) a zároveň potlačeny procesy anaerobní, tedy procesy nedokonalého spalování, jako je kvašení a hnití. Probíhá intenzivnější látková výměna. Odsun a detoxikace zplodin jsou začátkem všech hojivých a regeneračních pochodů. Při detoxikaci se velmi osvědčila expozice magnetoterapeutickým přístrojem v oblasti jater. Stimulací jaterní činnosti se urychlují a zefektivňují detoxikační pochody v celém organizmu. Při lokálních problémech, jako je zatuhnutí, nepohyblivost, nedokrvení, dosáhneme výborných výsledků přiložením malého aplikátoru, díky jeho větší indukované intenzitě magnetického pole.


Protiedémový a protizánětlivý účinek

Zrychlení látkové výměny po magnetoterapeutické aplikaci umožní daleko rychlejší vstřebávání otoků. V dané oblasti dochází zároveň k výraznému protizánětlivému a protibolestivému působení. Opakovanými aplikacemi lze dosáhnout rychlého ústupu otoků i bolesti.
Magnetoterapie zvyšuje schopnost tkání vázat kyslík. Magnetické pole ovlivňuje polarizaci červených krvinek, vytváří v nich kladný náboj a zvětšuje plochu schopnou vázat kyslík. Krev se lépe okysličuje a zvětšené množství kyslíku ve tkáni působí blahodárně na posílení imunity. Dobře okysličená krev je důležitou součástí při ničení choroboplodných zárodků. Polarizace krvinek pozitivně ovlivňuje tonus cév, tepen a vlásečnic. Dochází k jejich rozšíření a tím k dokonalému zásobování tkání okysličenou krví a živinami a k rychlejšímu odvodu toxických látek mimo buňky. Zvýšený tlak kyslíku pozitivně ovlivňuje plasticitu krvinek, které jsou tak pružnější, odolnější a výkonnější.


Terapie nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem

Terapie pulzním magnetickým polem využívá nízkých kmitočtů 2 - 72 Hz, s indukcí 1 - 25 mT. Evokuje změny v elektromagnetickém a biochemickém stavu buněk a tkání s mnoha následnými systémovými účinky. Dochází k příznivému ovlivnění systému nervového, hormonálního, imunologického, kardiovaskulárního, kostního, svalového, zažívacího, urogenitálního.


Hlavní účinky
  pomáhá při alkalizaci těla
  zlepšuje imunitu
  zrychluje regeneraci buněk
  působí protizánětlivě
  zmírňuje bolesti - analgetický účinek
  urychluje procesy hojení, rozšiřuje cévy - vasodilatace
  zlepšuje prokrvení exponované oblasti
  stabilizuje krevní tlak
  stimuluje růst a výstavbu kostní tkáně, snižuje spotřebu léků
  zmírňuje kloubní a svalové bolesti
  odstraňuje svalové napětí
  odstraňuje otoky


Magnetoterapie a onkologické onemocnění

Mimořádnou pozornost si zasluhují výzkumy s použitím této procedury u onkologických pacientů. "Team brněnských vynálezců z firmy Enjoy objevil, že pulzní magnetické pole ničí nádorové buňky". Při pokusech dali tvůrci do kultivační desky postupně vzorky zhoubného melanomu karcinomu mléčné žlázy a leukémie - tedy nádorové buňky z krevního a mízního systému. Zjistilo se, že buňky pod vlivem magnetického pole umírají. Efekt byl selektivní. Zabíjelo to jen nádorové buňky a zdravým to neublížilo, dokonce těm zdravým to navíc prospělo při regeneraci!
Profesor Eugenio Watson Salazar, primář univerzitní kliniky v brazilském Sao Paulu, léčí magnetoterapií zhoubné nádory mozku, plic, trávicího ústrojí a endokrinních žláz v pokročilém stádiu onemocnění s úspěšností vyšší než 70%!
Na mezinárodním kongresu v Monteaux ukázal odborné veřejnosti poprvé dr.Demetrio Sodi-Pal- lares,primař kardiologie univerzitní kliniky v Mexico City, snímky desítek pacientů v pokročilém stádiu rakoviny kostí a v konečném stádiu srdeční choroby u chronického srdečního selhání, teda zdravotních problémů zcela nevyléčitelných konvenčními metodami. Hned nato předvedl o rok starší snímky týchž samých pacientů, dokazujících jejich NAPROSTÉ vyléčení pomocí magnetoterapie a potravinových doplňků!

V roce 1998 věnoval presidentu Nobelova výboru pro udělování cen za fyziologii a lékařství, primaři radiologie na Karolinska Institute ve Stockholmu Dr. Bjornu Nordenstromovi, časopis Discover celé číslo,kde prezentoval výsledky léčby pomocí magnetoterapie u pacientů s pokročilou rakovinou plic a mozku v denních 30 minutových sezeních, která jsou bezbolestná, nenákladná a nevyžadují hospitalizaci.

Omračující úspěchy v léčbě rozvinutých nádorových onemocnění se pulzní magnetoterapie začíná jevit jako výrazný příslib léčby rakoviny. Je paradoxní, že právě tato léčební metoda, která vykazuje ze všech dosud známých léčebních metod, nejvyšší statistickou míru úspěšnosti 76-98%, nejmenší možnosti rizika a nejnižší nákladovost, je metodou poslední volby, ke které se uchylují, až když ostatní tradiční metody selžou.


Chci se objednat Mám dotaz


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji