Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
VELIKONOČNÍ AKCE
Celkem 2000 Kč
Ušetříte 800 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3500 Kč!

Akce platí od 1. 2. 2024 do 31. 3. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Osobní léčivé mandaly s výkladem

Osobní léčivé mandaly s výkladem


Centrum zdraví Brno společně s naší arteterapeutkou a výtvarnicí
Janou Havlíkovou nabízí možnost vytvoření osobní mandaly přímo
pro Vás či Vaše blízké.


Jak Jana při tvorbě mandal pracuje:

Doba kreslení je individuální. Záleží na mnoha faktorech: na duševním rozpoložení tvůrce i osoby, pro kterou je mandala určena. Tvůrčí činnost ovlivňuje i (množství a druh) energie, která je do mandal vkládána.
Před a po práci se vnitřně mentálně očišťuji (pomocí meditace), aby výsledný obraz byl co nejčistější.

Kresba mandal trvá cca 2 - 8 hodin. Mandaly tvořím za pomocí techniky klasických pastelek, voskových pastelů, lakových fixek, zvýrazňovacích gelovýc h tužek či lepidel s glitry. Hotová díla zafixuji proti rozmazání. Jsou na slabě pokřídovaném papíře gramáže 120mg, rozměru 40x40cm. (přejete-li si zarámování a zasklení mandaly, připočítává se cena za rám a sklo)


Cena za mandalu s výkladem, bez rámu: 1200 Kč
Cena za mandalu zasklenou a zarámovanou: 1700 Kč


Kdy mandaly mohou pomoci:

Celý život se setkáváme s mnoha problémy, někdy se však ocitáme v situacích, kdy si nevíme rady (např. když si vytvoříme vnitřní odpor, neseme s sebou nevyřešené konflikty, ztrácíme rovnováhu, když se vyskytnou problémy v oblasti vztahů či zdraví, atd.).
Právě tehdy mohou mandaly pomoci. Energie mandal nás může posílit, nasměrovat či uklidnit vibrací barev a tvarů, které se v obrázku vyskytují. Jejich složení je pro každého jedince individuální.

Pouhé sledování mandaly přispívá k vyrovnání našeho duševního rozpoložení. Pozorujeme-li mandalu intenzivně delší dobu, dostane se nám zvláštního vjemu (jakoby byl člověk skrze koncentrický tvar mandaly přitahován k jejímu středu. Když se na tento střed zaměříme, získáme dojem, že obraz jiskří a září. Zároveň se uvnitř našeho nitra rozlévá nepopsatelný klid.) Tímto z působem může člověka pouhé pozorování kruhového obrazu naplnit energií.

Mandalu je vhodné umístit na nějaké místo v prostoru, kde se nejvíce pohybujete. Působí na na vás i nepřímo, není nezbytně nutné ji sledovat. Může se také stát, že se danému člověku jeho osobní mandala pocitově vůbec nelíbí - to je způsobeno tím, že energeticky naráží na konfliktní složku, která je příčinou konkrétního problému, konfliktu či nemoci. Doporučuje se pak tuto mandalu pozorovat co nejčastěji, a to s pocitem jakéhosi zvykání si na svůj osobní obrázek. Prvotní nepříjmené pocity tak časem vymizí a zároveň se postupně konfliktní situace zlepšuje...

Osobní mandala může být tvořena i pro třetí osobu jako dárek.


Co je k tvorbě mandaly potřeba:

K vytvoření osobní mandaly stačí jméno, příjmení, datum narození a souhlas dané osoby ke tvorbě. Pokud je tvořena jako dárek pro třetí osobu, pak je potřeba i jméno osoby, která obrázek objednává a její souhlas. Vše je pak v souladu s vesmírnými zákony.


Máte zájem o vytvoření Vaší osobní mandaly?

Odešlete nám vyplněný kontaktní formulář a my Vám zašleme veškeré informace o postupu vytvoření Vaší mandaly na e-mail.
Do kontaktního formuláře prosím do políčka pro zprávu napište, že máte zájem o vytvoření mandaly.

Mám zájem o osobní mandalu


Co je to mandala a jaký je její význam:

Samotné slovo pochází ze staroindického jazyka (ze sanskrtu) a znamená "kruh". Kr uh je prvotní tvar života. Mandala může být vzor, struktura, motiv, symbol, nějaké zobrazení.

V různých formách můžeme mandalu najít zřejmě ve všech kulturách po celém světě. Mandala se však v rámci lidské historie nejzřetelněji zapsala do tibetské tradice. Klasická buddhistická mandala sestává ze soustředných kruhů, čtverců a dalších symbolů. Představuje obraz světa, ale i lidské nitro a ideál lidské existence, stejně tak jako cestu, jak dosáhnout životní harmonie.

Vzory mandal najdeme všude kolem nás - květiny, letokruhy stromu, ptačí hnízda, pavučiny, šnečí ulity, buňky i dráhy planet jsou "přirozené" mandaly.
To znamená, že mandala jako forma je starší než historie člověka, neboť je stejně stará jako vesmír sám, jehož hranice není možné zachytit, tak jako počátek či konec kruhu.

Mandaly nevyžadují žádné velké vědomosti ani návod. Neexistují předpisy, jak kreslit. Některé zásady a zcela praktické pokyny jsou však důležité.


Mám dotaz


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji