Centrum zdraví Brno: komplexní péče o vaše zdraví, celostní přístup
Léčba a prevence přirozenou cestou Centrum zdraví Brno
Dotazy a objednávky
Žijte s chutí
Nepřehlédněte!
PRÁZDNINOVÁ AKCE
Celkem 2500 Kč
Ušetříte 900 Kč
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 4500 Kč!

Akce platí od 28. 6. 2024 do 31. 8. 2024


Pomůžeme vám s vaší proměnou
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Otestujeme Vaši vodu
Facebook
Zkušenosti klientůZkušenosti klientů:

Na základě doporučeného postupu se mi po 3 letech konečně podařilo otěhotnět. Na doporučení mé kamarádky jsem se dostala do Centra zdraví, kde jsem absolvovala analýzu na přístroji Oberon. Zjistila jsem, že mám v těle borélie, a také mukoru, což je plíseň, která může být prý až ze 70 % příčinou neschopnosti otěhotnět. Začali jsme s uvolněním vylučovacích cest, tak aby mohlo vše, co je v mém tělo přemnoženo, bez problému odejít. Naučila jsem se dělat klystýry a dopřála jsem si i hydrokolonterapii – tedy profesionální očistu tlustého střeva. Jsem nadšená, že jsem se naučila své tělo pročistit i zevnitř a musím říct, že se na klystýr vždy těším – což jsme si opravdu nikdy nedovedla ani představit. Začali jsme s programem na plazmovém generátoru proti boréliím, a následně přišlo 7 sezení přímo proti plísni mucora. Také jsem dle rad upravila jídelníček a přestala se ládovat cukry - uvědomila jsem si, že právě tohle mucora vyžadovala, pěkně jsem si plíseň pěstovala a vyživovala. Měsíc po očistě od mucory se mi k mému překvapení opravdu podařilo otěhotnět. Ani jsem si nemyslela, že to může být tak brzy!

Kateřina R., Jevíčko


Každý rok jsem se potýkal s minimálně jednou chřipkou, a protože už mě to přestalo bavit, rozhodl jsem se rozhodl změnu a najít jiné řešení než Coldrex a Ibalgin. Díky informacím z Centra zdraví jsem začal pracovat hlavně na posílení své imunity, mám ale i opravdu skvělou zkušenost s plazmovým generátorem. Na podzim jsem cítil, že „to” na mě zase leze a dozvěděl jsem se, že na plazmovém generátoru existuje speciální program proti viru chřipky. Hned jsem se objednal, abych ten zázrak vyzkoušel, a ono to opravdu pomohlo. Druhý den jsem již žádné příznaky necítil. Hned jsem se rozhodl absolvovat i kůru plazmového generátoru na posílení imunity, doplnil ji superpotravinami a chřipka se už od té doby neozvala.

Jirka Z., Brno


Chtěl bych Vám moc poděkovat za informace o vodě, které jste mi dali a na základě uvědomění, které se i díky tomu všemu dostalo jsem pořídil Vámi doporučovaný filtr na reverzní osmózu a to jak ke mně domů, tak i větší zařízení do firmy pro mé zaměstnance. Jsem opravdu moc spokojený a hlavně jsem ohromně spokojený i sám se sebou, jelikož jsem nahradil můj "kávový" pitný režim režimem vodním" a opravdu se cítím mnohem lépe, tak nějak více svěží a spokojenější. A to jsem začal pít jenom vodu! Filtr mi pán od Vás přišel nainstalovat a moc bych chtěl pochválit i jeho – velmi příjemné jednání a ještě po sobě uklidil – opravdu chválím. Jeden z dalších impulzů byla i analýza mé kapky krve, kterou jsem u Vás podstoupil a díky, které jsem měl možnost na monitoru počítače vidět, jak vypadají moje červené krvinky a v jakém celkovém "zuboženém stavu" moje krev je. O pohyblivosti krvinek ani nemluvím. A těch těžkých kovů! Opravdu jsem si najednou uvědomil, že musím začít něco dělat a své tělo nějak očišťovat – nějak mu pomoci se začít zbavovat všech nečistot a pitím nekvalitní – zamořené – vody si opravdu moc nepomůžu. Pro mě jako chlapa byly důležité logické argumenty, rozumné řešení a nastavení plánu očisty – díky kterému se už teď dozvídám mnoho zajímavých věcí, na které jsem neměl samozřejmě čas. Děkuji, že mě vedete a dodáváte informace a vysvětlení. Váš fanoušek a od teď i milovník čisté vody! (manželka má radost – co víc si přát než mít doma spokojenou ženu, že? :)

Milan H., Blansko


Moc Vás všechny zdravím,
na začátek chci říct, že ještě fakt super! Mám jednu malou zkušenost a to s chřipkou, se kterou se potýkám každý rok několikrát a už mě to přestalo bavit, takže jsem se rozhodl udělat změnu a najít jiné řešení. Díky podaným informacím jsem začal pracovat hlavně na posílení mé imunity všemi možnými způsoby. Mám ale opravdu skvělou zkušenost s plazmovým generátorem. Na podzim jsem cítil, že "to" na mě zase leze. Protože jsem už o vašem centru věděl a chodil jsem si k vám pro superpotraviny napadlo mě zeptat se, jak řešíte i takovéto "banální," nemoci. Bylo mi řečeno, že na plazmovém generátoru dokonce existuje speciální program na chřipku – tedy na vir chřipky – který je schopen tento vir zneškodnit. Hned jsem se objednal, abych ten zázrak vyzkoušel a ono to opravdu pomohlo – a to do jednoho dne. Druhý den jsem již žádné příznaky necítil. Hned jsem se rozhodl absolvovat i kůru na plazmovém generátou na posílení imunity, doplnil to superpotravinama (např. včelý pyl atd.) a chřipka se zatím neozvala, což je po těch letech fakt úspěch.

Jirka Z., Brno


Při návštěvě lékaře mi byly zjištěny borélie. Dostala jsem antibiotika, jenže má kamarádka o něco dříve vybrala troje antibiotika a borélie měla stále, a tak jsem raději začala hledat jiné možnosti. Zaujalo mne Centrum zdraví Brno, a zavolala jsem tam. Velmi příjemná paní mne rovnou objednala na nejbližší volný termín plazmového generátoru. Rovnou mi i doporučila kompletní vyšetření mého organismu na Oberonu i mikroskopem z kapky krve. Na terapii plazmovým generátorem jsem šla celkem 3x, a poté na kontrolní odběry opět k mému lékaři. S jakým štěstím jsem přijala zprávu, že borélie jsou pryč. Ještě jednou děkuji celému týmu Centra zdraví!

Dagmar B., Říčany u Brna


Neustále mě trápila zácpa, nadýmaní a stoupající nadváha. Díky kompletní analýze těla jsem se dozvěděla, že mám silně zakyselený organismus, a také hodně parazitů v zažívacím traktu. I můj pitný režim byl katastrofický. Vyšetření kapky krve u paní Dáši mi doslova mi otevřelo oči, a pomohlo tak ke zdravé změně. Nastoupila jsem na novou cestu a to nejen ve stravování, ale i v mé mysli. Hned jsem si pořídila filtr s reverzní osmózou – voda je základ, a začala jsem postupně pod vedením Centra zdraví měnit skladbu svého jídelníčku. Konečně jsem pochopila, jak vhodně kombinovat potraviny, aby mé zažívání fungovalo a bylo mi dobře. Dopřála jsem si i individuální kurz živé stravy, při kterém se mi Dáša a Iva nádherně věnovaly. Po prvních 2 měsících jsem zhubla skoro 10 kg a za další půl rok pak ještě 5 kilo navíc. Cítím se jako nikdy před tím. Nyní si váhu držím, zažívání mě už netrápí a cítím mnohem více energie. Je to opravdu úžasná zkušenost a informace, které jsem v Centru zdraví získala šířím, s nadšením dál. Svými recepty navíc ohromuji celou rodinu.

Iveta K., Brno


Je mi 54 let a za poslední 4 roky jsem prožívala opravdu silné stresové období a i mé tělo mi začalo jasně dávat najevo, co za poslední 4 roky muselo prožívat. Na imunologii mi řekli, že mám zničený imunitní systém a byly mi 2x do měsíce doporučeny injekce dní s tím, že musím ihned druhý den na kontrolu krevního obrazu. Říkala jsem si, co to bude za hrůzu, když musím ihned druhý den na kontrolu krve. Začala jsem hledat a protože jsem z okolí Brna, zaujaly mě stránky Centra zdraví Brno. Zavolala jsem, sdělila co mě trápí, a hned se objednala na analýzu Oberon. Zjistili, že mám v sobě 7 druhů streptokoků. Pochopila jsem, proč jsem cítila tak, že mě bolela i víčka při mrkání. V momentu, kdy mě paní Iva viděla v tomto stavu, mi nabídla noční termín plazmové terapie, protože zničení mých streptokoků trvalo přes 6 hodin. Dále mi doporučila bylinné doplňky na zlepšení mé imunity a odkovovací program. Už druhý den jsem se cítila úžasně, protože po kontrolní analýze Oberonem nebylo po streptokocích vidu ani slechu. Centrum zdraví dále navštěvuji a chodím si vždy pro dobrou náladu a úžasné rady, díky kterým si neustále zlepšuji svoje zdraví. Jsem ráda, že jste. Moc děkuji!

Zuzana R., Brno


Řešeni atopického ekzému u malé ValérieHlavní zásady pro zdravý životní styl Vám rádi blíže osvětlíme v Centru zdraví Brno, kde Vám nabízíme komplexní poradenství v otázkách zdraví, včetně souvisejících služeb a produktů, které zlepší celkovou kvalitu Vašeho života.


Mám dotaz


naše nabídka   |   víte, že ...   |   úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Brno
Malinovského náměstí 4, 602 00 Brno
Telefon: (+420)  777 109 259
© Centrum zdraví Brno    Web: www.centrumzdravibrno.cz    Obchodní podmínky    Nakládání s osobními údaji